Тимошенко провела з Байденом цілу годину

У графіку американського віце-президента заплановані зустрічі з Тимошенко, Януковичем та Яценюком.

Прем'єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко провела незаплановану зустріч з вiце-президентом США Джозефом Байденом у форматi тет-а-тет, яка тривала понад годину, набагато більше ніж було заплановано протоколом.

Після її завершення розпочалася зустріч в розширеному складi. З української сторони в нiй беруть участь вiце-прем'єр-міністр Григорiй Немиря, міністр палива та енергетики Юрiй Продан, в.о. міністра оборони Валерій Іващенко, заступник міністра Кабінету Міністрів Володимир Федорчук, посол України в США Олег Шамшур.

З американської сторони - радник з питань нацiональної безпеки Тонi Блiнкен, директор головного управлiння з мiжнародних економiчних питань Ради нацбезпеки США Девiд Лептон, директор головного управлiння з питань Росiї Ради нацбезпеки США Майк Макфол, другий заступник мiнiстра оборони США з питань Росiї, України та Євразiї Селест Уолландер, другий заступник Державного секретаря США з питань Азії Ден Рассел, керiвник управлiння з питань Європи та Євросоюзу Ради нацбезпеки США Крiстiна Квiен, тимчасовий повiрений у справах США в Українi Джеймс Петтiт.

В ці хвилини триває зустріч американського високопосадовця з лідером Партії Регіонів Віктором Януковичем.

Також віце-президент планував поспілкуватися з головою ВР України Володимиром Литвином. І наостанок Джозеф Байден має зустрітися з Арсенієм Яценюком.

Байден та Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Джозеф Байден та Віктор Ющенко посиділи в пабі
Нагадаємо, 21 липня віце-президент США зустрівся з президентом Віктором Ющенком. Під час зустрічі він, зокрема, заявив, що Сполучені Штати підтримають Україну у її прагненні до євроінтеграції. "Барак Обама і я заявив дуже чітко, що якщо Ви бажаєте бути частиною євроатлантичної інтеграції - ми Вас підтримаємо... Ніхто не вправі з держав Вам диктувати в які союзи вступати або ні... США підтримують суверенітет і незалежність України і її право на власний вибір, що включає вибір своїх партнерів", - зазначив Байден.

Крім того запросив віце-президента США Джозефа Байдена до пивного паба, розташованого неподалік від меморіалу пам'яті жертв Голодомору у Києві.

У пабі Ющенка і Байдена супроводжували також глава секретаріату президента Віра Ульянченко, мер Києва Леонід Черновецький та його перший заступник Євген Червоненко.

Як стверджує персонал закладу, візит президента України і віце-президента США був для них повною несподіванкою.

Читайте також:

Ющенко запросив Обаму в гості, коли тому буде зручно

Байден: США підтримують право України на власний вибір

Ющенко запевнив Байдена, що він приїхав у європейську країну

Байден зі своєю свитою зайняв майже половину готелю Hyatt

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: