Тимошенко: Україна належить 10 людям

За словами Тимошенко, головною сентенцією для Януковича стало "на політиці треба заробляти гроші", а ідеологією - корупція в усіх сферах.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що реформи президента Віктора Януковича спрямовані на збагачення його оточення.

Про це вона заявила на прес-конференції 4 червня.

"Його слова, що олігархи більше не будуть стояти в чергах, відповідають дійсності. Бо країна належить 10 людям: Януковичу і 9 особам з його оточення. Всі вони відомі поіменно. І сьогодні ніякої нової черги не буде", - сказала Тимошенко.

"Сьогодні весь розподіл всіх економічних можливостей країни буде мати 10 секторів для заробітчанства від політики. Думаю, знаковою є заява Януковича, що він за 5 років завершить приватизацію", - додала вона.

За словами Тимошенко, сьогодні "не просто розписаний кожен державний об'єкт, не просто визначено, хто, як і за які мінімальні гроші буде це приватизувати, а будь-який перехід між цими зонами впливу буде каратися вже далеко не законом, а по їх поняттям і розумінню".

"Ми побачимо підсумки (приватизації) не по показникам зростання валового внутрішнього продукту, а по збалансованим показникам таких журналів, як Forbes, де ми побачимо, як примножуються статки окремих людей, які потрапили в так звану "золоту українську десятку", - підсумувала Тимошенко.

За її словами, головною сентенцією для Януковича стало "на політиці треба заробляти гроші", а ідеологією - корупція в усіх сферах.

"Корупція є базою зміцнення його влади. Корупція в конституційному суді призвела до того, що коаліція в Верховній Раді сформовано неконституційно, коли депутат перетворився на товар ходовий і не дуже дорогий", - заявила Тимошенко.

"Корупція - коли кожному міністру доведено план до двору, де і скільки він має заробити сам і скільки має покласти в казну", - додала вона.

"Ми спостерігали, як здається все. Тому я можу легко передбачити, як всі державні монополії на базі спільних підприємств, будуть приватизовані. При цьому це буде найбільша тіньова приватизація за всі роки", - пообіцяла лідер БЮТ.

Нагадаємо, 4 червня виповнилося 100 днів з моменту офіційного вступу Віктора Януковича на посаду президента України.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила владу в спробі зірвати її виступ

Тимошенко підбила підсумки 100 днів Януковича

Янукович вважає, що опозиція має зникнути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: