Тимошенко: регіони нічого зі мною не зроблять

Тимошенко переконана, що Партія регіонів не зможе відправити її уряд у відставку

Прем'єр-міністр Тимошенко заявила, що Партія регіонів не зможе зібрати необхідної кількості голосів народних депутатів для відставки її уряду.

За словами Тимошенко, "відставка уряду – це повна профанація з боку Партії регіонів".

"Вони прекрасно знають, що голосів для цього немає. Вони просто звикли потрясати повітря і продовжують трясти його далі", - заявила Тимошенко на прес-конференції.

Прем'єр переконана, що Партія регіонів одночасно з ініціативою про відставку уряду повинна запропонувати новий склад уряду. За її словами, було б непогано, якби в тій же постанові Партія регіонів подала новий склад уряду, виконуючого обов'язки, оскільки вони прекрасно знають, що навіть якби вони фантастично набрали для цього голоси, то все одно уряд продовжуватиме виконувати обов'язки до формування нової коаліції.

Також Тимошенко назвала нинішню опозиція в Україні "недієздатною і неконструктивною", оскільки замість того, щоб у "такий важкий час стояти на боці національних інтересів України, захищати Україну і людей, вони сьогодні через пана Фірташа і Бойка прагнуть через облгази викликати у людей обурення через недостатнє тепло у квартирах".

Як повідомлялося, Партія регіонів звинуватила Юлію Тимошенко в "авантюрному" підході до вирішення газових питань і вимагає її негайної відставки. 13 січня Янукович заявив, що фракція Партії регіонів вимагає включити на 15 січня для розгляду в парламенті проект резолюції про відставку уряду.

Сьогодні, 14 січня, під час погоджувальної ради парламенту було ухвалене рішення про те що ВР заслухає звіт уряду 5 лютого, таким чином розгляд питання про відставку уряду перенесли вже вдруге.

Зі свого боку Тимошенко заявила, що Партія регіонів "покриває своїх" і "Родовід-банк" і "Надра-банк" користуються грошима Національного банку. Тому фракція БЮТ ініціює ухвалення законопроекту про внесення змін у процедуру призначення і звільнення голови Національного банку України. (Голову НБУ призначають і звільняють за поданням президента).

"Ми ініціюємо цього тижня слухання цього питання (про політику Нацбанку щодо рефінансування банків і девальвації гривні) у ВР й ініціюватимемо зміни до закону про Національний банк, який дасть право відсторонити керівництво та віддати управління Раді Національного банку для того, щоб здійснювати всі необхідні кроки", - заявила Тимошенко.

Вона назвала політику НБУ щодо рефінансування банків і девальвації національної валюти неприпустимою і повідомила, що обговорювала питання відсторонення керівництва Нацбанку з Ющенком вже нового, 2009-го, року.

"Я хотіла б, щоб це питання знову було перенесене в публічну площину, і щоб його було обговорено у Верховній раді. Але, на жаль, враховуючи, що "Родовід-банк" і "Надра-банк", які на корупційній основі користуються грошима Національного банку, сьогодні мають належність до Партії регіонів, а Партія регіонів не хотіла, щоб питання щодо кредитно-грошової політики Нацбанку, а саме обмінного курсу, вартості кредитних ресурсів, слухалося в парламенті, тому що хочуть покривати своїх і не хочуть виносити це питання на загальне публічне обговорення", - заявила Тимошенко.


Також читайте:

Тимошенко: Україні давали газ по 235 доларів

Звільнення Тимошенко перенесли на три тижні

Верховна рада залишиться без зимових канікул

ВідеоТимошенко: регіони нічого зі мною не зроблять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: