Тимошенко розказала, як розколюють опозицію за гроші регіоналів

Тимошенко вважає, що ті, хто не відгукнувся на заклик до святкування Дня Соборності в Укарїні, - розколють опозицію руками Партії регіонів.

Юлія Тимошенко вважає, що опозиція змусила владу святкувати День Соборності, а ті, хто не відгукнувся на зпрошення до святкування - "розколювали опозицію за гроші регіоналів". Таку думку вона висловила журналістам перед черговим відвідуванням Генпрокуратури.

"Перший раз День Соборності опозиція і народ примусили святкувати владу. Вони ніколи День Соборності не святкували, але 22 січня цього року вони в альтернативу опозиції, на противагу опозиції все ж таки відсвяткували цей великий для України день", - зазначила Тимошенко.

"Це дуже важливо: ми їх вчимо любити Україну", - сказала Тимошенко.

Водночас, вона заявила, що центральні канали телебачення необ'єктивно оцінили кількість учасників опозиційних акцій.

"Багато людей прийшло, і, незважаючи на те, що була невірно подана інформація в центральних засобах масової інформації, можу твердо сказати, що людей зібралася дуже велика кількість, і люди сьогодні готові бути єдиними в цій боротьбі", - додала Тимошенко.

На її думку, святкування Дня Соборності також продемонструвало, що в Україні існує справжня сильна опозиція, з одного боку, а з іншого боку - "фальшива" опозиція, яка фінансується владою.

"Те, що стосується штучної опозиції, - вона також в День Соборності проявилася у повній своїй мірі", - вважає Тимошенко.

"На Майдан біля Софійського собору закликали не політики, а видатні діячі України – люди, які мають величезний авторитет у суспільстві, звернулися до всіх політиків відсвяткувати День Соборності разом", - зазначила вона.

"І саме ті політичні лідери, які є політичними технологіями влади Партії регіонів, не відгукнулися на запрошення творчої та наукової інтелігенції, релігійних громад, а пішли розколювати опозицію за гроші Партії регіонів", - заявила Тимошенко.

Як відомо, 22 січня на Майдані Незалежності відбулося святкування, організоване Київською міськдержадміністрацією і урочисті збори у палаці "Україна", у якому взяв участь президент Віктор Янукович.

Читайте також:

Тимошенко вважає, що влада все ще обирає, як її краще прибрати

Тимошенко запропонувала альтернативу підвищенню пенсійного віку

Генпрокуратура допитала міністра юстиції уряду Тимошенко

ВідеоТимошенко розказала, як розколюють опозицію за гроші регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: