Тимошенко розказала, за що її любити

Юлія Тимошенко привітала аграріїв із професійним святом і перерахувала по пальцях, чим вона їм допомогла.

"Ви й самі добре знаєте, які великі проблеми переживає сьогодні сільський трудівник: - на світових ринках у 2-3 рази знизилися ціни на всю сільськогосподарську продукцію; - впав її попит на експорт; - світова банківська криза викликала і кризу кредитів для села. Так, сьогодні важко всім аграріям світу. Можливо, важче ніж будь-кому", - йдеться у привітання прем’єр-міністра України.

Юлія Тимошенко в селі
УНІАН
Тимошенко привітала аграріїв з Днем працівників сільського господарства
"По-перше, ми виділили на 9 мільярдів гривень більше бюджетних коштів, аніж у минулому році на підтримку аграрного сектора.

По-друге, вперше ввели дотації на вирощування цукрового буряку та пільгові кредити на побудову нових елеваторів та тваринницьких комплексів.

По-третє, 2,5 мільярда гривень перший раз в історії незалежної України виділили для формування державного резерву зерна, щоб зараз, коли впали світові ціни на зерно, закупити його по достойній ціні та підтримати селян.

Четверте. Декілька днів тому встановили мінімальні закупівельні ціни на всю без винятків сільськогосподарську продукцію, нижче якої ніхто не може у селян її купити. Ми будемо жорстко контролювати дотримання цих правил.

П’яте. Ми зберегли пільговий режим оподаткування для села та продовжили дію фіксованого сільськогосподарського податку навіть після вступу до СОТ.

Шосте. Вдалося закрити наші кордони від чорної контрабанди аграрної продукції та захистити наш сільськогосподарський ринок, селян та результати їх праці.

Сьоме. Разом з Національним банком України та комерційними банками ми опрацювали питання пролонгації кредитів сільськогосподарським виробникам до 1 червня 2009 року. А також ми відкриваємо гарячу телефонну лінію для тих селян, кому банки відмовляють в пролонгації", - зазначила Тимошенко, додавши, "нам ще належить зробити дуже багато для того, щоб селяни відчули поліпшення життя".

Юлія Тимошенко в селі
УНІАН
Прем'єр: доки не будуть подолані проблеми українського села - доти не будуть вирішені проблеми всієї України
"Я даю собі звіт і розумію, що вирішення сільських проблем – це не лише досягнення рекордних врожаїв. Це – і автобуси для шкіл, і газ для селян, асфальтовані дороги, добрі умови та зарплати для сільських вчителів і лікарів. Ми наполегливо працюємо і над цим. Я переконана: доки не будуть подолані проблеми українського села - доти не будуть вирішені проблеми всієї України. Бо село – це душа і серце України, її окраса, її доля, її життя", - наголосила прем'єр.

Також, від імені Уряду вона пообіцяла, що не дасть спокійно спати жодному міністру і чиновнику, і сама не заспокоїться доти, доки життя аграріїв не зміниться на краще.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: