Тимошенко розпочала ознайомлення з 17 томами своєї справи

Екс-прем'єр-міністр прийшла до ГПУ і повідомила, що відсьогодні розпочинає ознайомлення зі своєю справою.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прибула до Генпрокуратури на допит.

Перед входом вона повідомила, що почала ознайомлюватись з матеріалами досудового слідства. Про це вона заявила журналістам.

"З сьогоднішнього дня я розпочинаю ознайомлення з матеріалами справи, і мені буде надаватися 17 томів справи", - відмітила Тимошенко.

Вона заявила, що жодного злочину у її діях стосовно коштів Кіотського протоколу немає.
Також Тимошенко спростовує заяви ГПУ про те, що 30 грудня її допит продовжувався 11 годин за її ініціативою.

Вона додала, що в матеріалах кримінальної справи міститься інформація про те, що кошти Кіотського протоколу знаходяться на рахунках держказначейства, і з ними не відбувалось жодних дій.

"Представники нашої політичної команди звернулись до посла Японії, який в робочій зустрічі сказав про те, що японська сторона зверталась до уряду Януковича із запитом, чи були використані ці кошти, на що отримали відповідь, що усі кошти знаходяться на рахунку держказначейства і нікуди не пересилались. Окрім того, японська компанія направила спеціальний аудит в Україну, щоб перевірити, чи кудись списувались ці гроші. І цей аудит підтвердив, що гроші на місті. Це є офіційні документи, які містяться в матеріалах кримінальної справи, і це підтвердив слідчий", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, 30 грудня 2010 р. Тимошенко провела в ГПУ більше 11 годин поспіль. Тимошенко було пред'явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки). Також Тимошенко була викликана на допит 31 грудня.

Тимошенко звинувачено у нецільовому використанні 180 млн і 200 млн євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом, та іншим збиткам державі. Наразі оголошено про закінчення досудового слідства та надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

Читайте також:

Тимошенко хоче довести справу ГПУ "до абсурду"

Тимошенко назвала два способи прибрати Януковича

Тимошенко принесла в Генпрокуратуру заяву про злочини Януковича

ВідеоТимошенко розпочала ознайомлення з 17 томами своєї справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: