Тимошенко розпочала паломництво по святих місцях перед виборами

Прем'єр відбула з приватною поїздкою до Єрусалима. Тимошенко планує відвідати усі святі місця перед виборами президента.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ввечері 17 жовтня відбула з приватною поїздкою до Єрусалима.

Про це повідомляється на її персональному сайті.

"Я як віруюча православна людина перед такими важкими випробуваннями, якими є президентська кампанія, і саме головне – наведення порядку в країні після виборів президента, я хочу проїхати по всім святим місцям, я хочу відвідати всі важливі для православних святині", - пояснила Тимошенко.

"Хочу побувати біля Гроба Господнього, хочу обов’язково побути в тих місцях, які пов`язують з ім`ям Ісуса Христа. І просто сповідатися, причаститися, покаятися і йти вперед з вірою, що Господь все ж таки для України підготував прекрасне майбутнє", - зізналася прем’єр.

При цьому глава уряду наголосила, що її поїздка до Єрусалима має приватний характер та фінансуватиметься за рахунок власних коштів.

"По-перше, це будуть вихідні дні, а по-друге, абсолютно за власні кошти – нічого спільного це з відрядженням не має", - підкреслила вона.

Поїздка прем’єр-міністра до Єрусалима триватиме 17-18 жовтня.

Нагадаємо, 16 жовтня прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко перебувала з робочим візитом у Ватикані.

Зустріч прем’єр-міністра та Папи Римського Бенедикта ХVІ проходила у приватній Папській бібліотеці та тривала півгодини.

Його Святість Папа Римський Бенедикт ХVІ подарував прем’єр-міністру ювілейну ручку лімітованої серії, виготовлену до 500-річчя собору Святого Петра у Римі. У свою чергу, Тимошенко подарувала точну лазерну копію рукопису "Христинопільський Апостол". Цей рукопис написано у 12 сторіччі церковнослов’янською мовою, він зберігався у монастирі у Христинополі, а тепер у Львівському історичному музеї.

Читайте також:

Папа Римський подарував Тимошенко ручку. "Це велика подія для всієї України"

Тимошенко в гостях у Папи Римського

Тимошенко визнали найсексуальнішим політиком світу

Тимошенко завела собі блог "Без політики"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: