Тимошенко розповіла анекдот про Януковича і пообіцяла надіслати йому sms

Юлія Тимошенко заявила, що хоче бачити Януковича і Ющенка в музеї воскових фігур.

Кандидат в президенти Юлія Тимошенко в інтерв'ю журналу "Фокус" заявила, що навіть не припускає варіанту свого програшу на президентських виборах.

"Я навіть не допускаю такого варіанту, тому й говорити про нього не буду", - заявила прем’єр-міністр.

На питання, що вона скаже після перемоги Віктору Януковичу, прем'єр пообіцяла: "Я надішлю есемеску з текстом "Ну що?".

"А що я скажу, точно не знаю, треба пофантазувати ... Мабуть, скажу Віктору Федоровичу: "Спасибі за привітання, мені приємно чути, що ви завжди були впевнені в моїй перемозі, але залишити "Межигір'я" я вам все одно не можу. Це не в моїй компетенції ", - додала вона.

Що стосується президента Віктора Ющенка, то Тимошенко впевнена, що "в нього зникне будь-яке бажання спілкуватися (з нею) вже 17 січня, не кажучи про другий тур".

Щодо політичного майбутнього своїх опонентів, то Тимошенко заявила, що "вважала б за краще їх бачити хіба що в музеї воскових фігур, а не на державних посадах".

"Вони там вже були і показали все, на що здатні. Віктор Федорович у передпенсійному віці і навіть у відповідності з законом про державну службу не може претендувати на будь-яку посаду. Правда, він може працювати в своєму тіньовому кабінеті міністрів, який час від часу засідає у кінотеатрі "Зоряний", - заявила вона.

"До речі, може забрати з собою і Віктора Ющенка, він же начебто обіцяв йому гарну посаду після президентських виборів. Нехай разом працюють: Янукович у тіньовому уряді, а Ющенко - в тіні самого Януковича", - додала прем'єр.

Вона також скептично оцінила невтішні для неї соціологічні прогнози.

"Коли я щодня чую від соціологів, що мій головний опонент Віктор Янукович вже практично виграв президентські вибори, то згадую анекдот: "Корова дуже любила молоко, але не могла дотягнутися", - розсміялася Тимошенко.

"Моє ставлення до соціологічних опитувань загальновідоме: це перш за все маніпуляція громадською свідомістю. Ви знаєте, що наша політична сила на кожних чергових виборах отримує від соціологів рівно в два рази менше, ніж насправді. Ми проводимо свої закриті опитування, і вони нас цілком влаштовують, особливо з динаміки і темпу набору голосів ", - додала вона.

"Можу сказати абсолютно точно: Янукович ці вибори не виграє. А у соціологів після 7 лютого буде ще один привід поміркувати про так званий феномен Тимошенко. Адже вони після кожних виборів говорять про цей феномен. Будемо підтримувати традицію", - підкреслила Тимошенко.

Читайте також:

Москаль: Не піде ж Тимошенко із зачуханним кандидатом дискутувати

Ющенко продав з аукціону свій мед, а Янукович - чужу картину

Політологи порівняли Януковича з Брежнєвим, а Тимошенко з Катериною II

В ПР розповіли, хто і як веде Януковича до президентства
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: