Тимошенко розповіла, чому Яценюк і Тігіпко відмовилися її підтримувати

Тимошенко вважає, що вибувші кандидати відмовили їй через страх розгубити власний електорат.

Юлія Тимошенко вважає, що кандидати у президенти, що не вийшли у другий, відмовилися її публічно підтримати через страх втратити електорат на місцевих виборах.

"Вони вирішили, що якщо зараз заговорять про підтримку, то як вони потім віддиратимуть свій електорат?", - сказала Тимошенко на зустрічі з активом Тернополя у вівторок, повідомляє прес-служба БЮТ.

На її думку, така позиція є абсурдною.

"Я пояснювала - у нас усіх один опонент, а точніше, ворог. І пропонувала: давайте бачити одного опонента, а не боротися між собою. Але зараз усі пішли готуватися до місцевих виборів і парламентських, тим самим продемонструвавши, що вони всі борються за себе, за своє майбутнє у політиці, але не за інтереси держави", - зазначила вона.

Тимошенко вважає, що заклики голосувати проти всіх є технологією для виборців заходу і центру України.

"Ми простежили замовні матеріали в одній із газет, які закликали голосувати проти всіх, і виявили, що ці матеріали були проплачені зі штабу Партії регіонів. І коли говорять, що Янукович і Тимошенко однакові, - це теж технологія. Бо які ж ми однакові, якщо ми з різних галактик", - сказала вона.

Нагадаємо, Тимошенко оголосила, що їй вдалося досягти згоди з Тігіпком, і висловила задоволення з приводу того, що політик погодився стати її наступником на посту прем'єр-міністра України.

Проте Тігіпко заявив, що для нього ця заява стала повною несподіванкою і зазначив, що не підтримуватиме жодного з кандидатів у президенти в другому турі виборів. "Хай вони спочатку оберуться в президенти, а потім приходять до Тігіпка і розмовлятимуть. Якщо я їм на той час буду цікавий", - наголосив він.

Раніше політик заявив про готовність працювати прем'єром як при президентстві Тимошенко, так і Януковича.

Читайте також:

Тимошенко запевняє, що не вимагала від Тігіпка публічної підтримки

Тимошенко та Тігіпко розійшлися в газових питаннях

Янукович назвав принизливими заклики Тимошенко до Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: