Тимошенко розповіла французам, що Україна хоче в НАТО

За словами українського прем'єра, для вступу до Альянсу владі ще залишилося переконати у необхідності цього один народ і дві країни.

Прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що Україна хоче приєднатися до НАТО, однак у цьому питанні потрібно розглядати всі аспекти.

Як повідомляє французька газета La Croix, про це вона заявила під час свого перебування в Парижі на зустрічі з кореспондентами видань La Croix, Les Échos та La Tribune.

“По-перше, Україна не може залишитися за межами великих безпекових систем. Однак ми зустрічаємо дві перешкоди: по-перше, відсутність єдності громадян, оскільки лише близько 30% українців підтримують приєднання до Альянсу... плюс відсутність єдності серед європейських країн щодо вступу України до НАТО”, - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що необхідно провести роботу для того, щоб переконати власних громадян у необхідності вступу до НАТО, а також проводити діалог з Німеччиною та Францією з цього питання.

Нагадаємо, саме Франція і Німеччина були основними противниками надання Україні Плану дії щодо членства в НАТО на минулорічному квітневому саміті організації у Бухаресті. Експерти пояснювали таку позицію небажанням керівництва цих країн дратувати Росію.

Читайте також:

Франція не готова дати Україні гроші

Клінтон зобов’язалася інтегрувати в НАТО Україну та Грузію

Румунський генерал: Україну намагаються дискредитувати перед НАТО

НАТО відновило співпрацю з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: