Тимошенко розповіла галичанам, що в Росії живеться гірше

Порівнюючи, що "там у тій далекій Росії, а що в Україні", Тимошенко розповіла, що наші шахтарі мають втричі більші пенсії.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, виступаючи на віче до Дня шахтаря на Львівщині, заявила, що Україна в багатьох сферах економіки перевершила Росію.

"Наші шахтарі мають втричі більші пенсії, якщо перерахувати у валюті, ніж у сусідній Росії, і це є наше з вами досягнення", - зазначила Тимошенко.

Порівнюючи, що "там у тій далекій Росії, а що в Україні", Тимошенко розповіла, що коли у них головна частина вугільної галузі "впала" на 35%, то "ми на ключових шахтах у кризу маємо приріст".

"У 2008 році ми отримали авіабудівну галузь повним банкрутом. Перед кризою у 2006-2007 роках Україна не випустила жодного літака в небо, коли ми є однією з чотирьох країн, які можуть від початку і до кінця будувати літаки. Сьогодні в кризу ми підняли її з колін. І випустили у 2009 році новий літак і ми зробили це значно раніше, ніж наші сусіди, вони хотіли і ми, ми вже возимо пасажирів, а вони ще той літак на крило ставлять і не скоро, думаю, це вдасться. І тому потрібно пишатися Україною", - додала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: тільки Ахметов мав право виступати на відкритті "Донбас-Арени"

Київським школярам роздають щоденники з портретом Тимошенко

Тимошенко вдруге нагородили шахтарським орденом

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

ВідеоТимошенко вітала шахтарів на Львівщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: