Кабмін рятує банки (відео, оновлено)

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні затвердив порядок капіталізації банків.

Про це сьогодні журналістам повідомив міністр фінансів України Віктор Пинзеник.

"Простіше кажучи, ми прийняли рішення про порядок викупу державою частини банків", - пояснив він.

За його словами, в документі вказується, що спочатку Національним банком проводиться аудиторська перевірка комерційного банку, визначається обсяг необхідних йому коштів. Потім визначається сума, на яку необхідно збільшити капітал банку, обсяг випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Міністр юстиції України Микола Оніщук сьогодні, 4 листопада, заявив, що затверджений урядом порядок участі держави в капіталізації банків повністю відповідає національному законодавству.

Міністр підкреслив, що сьогоднішнє рішення уряду продиктоване необхідністю в умовах світової кризи зберегти банки як фінансових операторів, здатних виконувати функції, пов`язані з обігом фінансових ресурсів.

31 жовтня Верховна рада прийняла закон про першочергові заходи із запобігання негативним наслідкам фінансової кризи. Третього листопада документ підписав президент України.

Законом передбачається за рахунок надпланових надходжень від приватизації державного майна в 2008 році і надходжень цих коштів у повному обсязі в 2009 році, а також цільового розміщення державних цінних паперів створити Стабілізаційний фонд, кошти якого використовуватимуться у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України за узгодженням з комітетами ВР з питань фінансів і банківської діяльності та з питань бюджету.

ВідеоТимошенко взялася за стабфонд

ВідеоКабмін затвердив порядок використання коштів

ВідеоУряд рятує банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: