Тимошенко розповіла послам ЄС про новий уряд

Посли країн ЄС і представники НАТО висловили своє ставлення до формування нового українського уряду.

На прохання головуючої в Європейському Союзі Португалії у п'ятницю, 7 грудня, відбулася зустріч лідера парламентської фракції БЮТ Юлії Тимошенко з послами країн-членів ЄС.
 
Як повідомляє прес-служба БЮТ, під час зустрічі обговорювався процес формування уряду в Україні, його пріоритети у внутрішній та зовнішній політиці. 

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко вже розповідає про новий український уряд.
Сторони також обговорили переговори між Україною та ЄС щодо нової посиленої угоди та кроки, які необхідно зробити Україні, щоб завершити вступ до Світової організації торгівлі.
 
Тимошенко наголосила, що найбільш пріоритетними напрямками роботи нового уряду будуть питання енергетичної безпеки, судової реформи, покращання інвестиційного клімату та активна соціальна політика.
 
Лідер БЮТ заявила, що новий уряд має намір політично інвестувати задля розвитку та зміцнення ефективних відносин України та ЄС і докладе всіх зусиль для використання можливостей, які надає Україні європейська політика сусідства, особливо в сферах економічних відносин, контактів між людьми та європейської оборонної та безпекової політики. 

Разом із тим, формування коаліції у Верховній раді України привітали глави МЗС 26-ти країн-членів НАТО. Крім того, представники Альянсу чекають на швидке формування нового українського уряду, йдеться в заяві, прийнятій за підсумками засідання Комісії "Україна-НАТО".
 
"Міністри відзначили, що Україна знову підтвердила стратегічну орієнтацію на евро-атлантичну інтеграцію, спрямовану на досягнення повноправного членства в Альянсі", - сказано в заяві. 

У зв'язку з цим, глави МЗС НАТО висловили задоволення рішучістю України слідувати цим курсом. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: