Тимошенко розповіла про кримінальну справу, порушену проти неї в Росії

Тимошенко заявляє, що не взяла у держави жодної копійки і повністю реабілітована за відсутністю складу злочину.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що кримінальна справа, порушена проти неї в Росії, була закрита за відсутності складу злочину.

”Вона була закрита за повною відсутністю будь-якого складу злочину. Будь-якого! ...Є абсолютно всі документи, які повністю реабілітують і мене, і моїх друзів, і мою родину. Це була велика боротьба, яка не могла би завершитися успішно з опозиції, якщо би не було чистоти в наших діях”, - сказала Тимошенко.

Глава уряду додала, що пишається тим, що коли свого часу Леонід Кучма підняв проти неї ”півсвіту, то не знайшли в моїх діях ані корупції, ані порушення законів”.

”Україна тоді дуже погано розраховувалася за газ. Сплачувала тільки 30% вартості. Але, коли стояла дилема - платити за Україну по газовим контрактам на базі підприємства, яке я очолювала, або відкладати кошти на якийсь свій рахунок, то я платила за газ. Бо держава завжди була пріоритетом для мене. І це не порожні слова, а реальна історія, що має документальне підтвердження. Тому і не знайшли жодного рахунку, на яких були би накопичені нечесні гроші”, - розповіла Тимошенко.

За її словами, створення на Кіпрі компанії Somolli та United Energy у Британії було зумовлено необхідністю забезпечення функціонування підприємства через робочі рахунки. ”Ми мали такий банківський обіг, який мали усі інші підприємства. Я хочу завершити розмову на цю тему тільки тому, що я - єдина людина, яка в опозиції отримала всі рішення судів про те, що я ніде не взяла у держави жодної копійки”, - додала вона.

Тимошенко також звернула увагу на той факт, що рішення Верховного суду про закриття справи було винесено у 2005 році, коли вона вже не працювала у владі. За її словами, справа була закрита Генеральним прокурором Святославом Піскуном у межах його повноважень. ”А закрита генпрокурором вона була за відсутністю складу злочину. Цю тему треба взагалі закрити. Є рішення суду, яке ми отримали, коли знаходилися в опозиції. Це були наймасштабніші політичні репресії проти мене, моєї родини, моїх друзів, які були організовані Кучмою і його оточенням”, - вважає Тимошенко.

Як повідомлялося, президент України Віктор Ющенко на своєї прес-конференції 12 січня зачитав уривки кримінальної справи, порушеної проти прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за дачу хабарів у 1996 році посадовим особам Міністерства оборони Росії.

Читайте також:

Ющенко розповів кримінальну біографію Тимошенко

Ющенко: Тимошенко благала мене закрити кримінальну справу проти неї

Суд визнав слова Ющенко про офшори Тимошенко наклепом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: