Тимошенко розповіла про невідому угоду Януковича-Медведєва

Тимошенко розповіла, що ще "здали регіонали" в обмін на дешевий газ.

Під час переговорів президентів України та Росії у Харкові була підписана угода про створення спільного підприємства у авіаційній галузі.

Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко в ефірі Шустер Live.

"Як так могло статися, що в Харкові, під час переговорів, ніхто не знав в Україні, що підписана ще одна угода?", - запитала вона.

Посилаючись на слова мера Запоріжжя, Тимошенко повідомила, що "під час харківських переговорів був підписаний ще документ про створення спільного підприємства в авіаційні промисловості".

"Це вже інший порядок. Нам авіатори наші передали контракти, що підписали і що запропонували", - зазначила лідер БЮТ.

"Ми з вами маємо АНТК ім. Антонова, маємо таке конструкторське бюро, як "Івченко-прогрес". Це потужний інтелектуальний центр, який може проектувати літаки, який може найкращі двигуни проектувати", - розповіла вона.

"Укладається угода, де ми нашу інтелектуальну власність передаємо у якесь невідоме спільне підприємство, де 51% буде належати не Україні, і де керівником наглядової ради, як в угоді передбачено, буде людина з іншої держави", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, опозиція вважає підписання угоди про пролонгацію базування ЧФ РФ у Криму неконституційним і грубим порушенням національних інтересів та обіцяє масові акції протесту.

Читайте також:

Рада і Держдума синхронно ратифікують угоду по ЧФ

Затулін сподівається, що російський флот буде в Криму вічно

The Guardian: Путін вважає Януковича провінційним бандитом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: