Тимошенко розповіла про свій найперший крок на посаді президента

Кандидат у президенти заявила, що бере на себе першочергове зобов’язання реформувати суди.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко наполягає на необхідності ухвалення закону, який зробить суддів підзвітними й відповідальними. Про це вона заявила 5 лютого в ефірі телепрограми "Кращий кандидат".

Тимошенко нагадала, що в Україні на сьогоднішній день 8,6 тисяч суддів, і висловила впевненість, що суспільство в змозі контролювати судову систему.

"Перше, що я зроблю, ставши президентом – зміню судову систему. Для цього не потрібно вносити зміни до Конституції, достатньо ухвалення Верховною радою відповідного закону, і я, ставши президентом, негайно внесу цей закон", - наголосила Тимошенко.

Кандидат у президенти заявила, що бере на себе відповідне зобов’язання. "Суди мають бути правосудними, судді – підзвітними й відповідальними", - зазначила вона

"Кожна людина зможе безкоштовно звернутися до суду, а не бігати по коридорах чиновників, не стукати в їхні двері, куди не можна пробитися", - додала Тимошенко.

Крім того, вона наголосила на важливості запровадження принципу виборності суддів і пообіцяла запроваджувати цей принцип у життя.

Читайте також:

Тимошенко вибачилася перед Богом

Янукович: настав час розплати

Лавринович прогнозує інавгурацію нового президента ще в лютому

Герман побачила злий погляд Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: