Тимошенко розповіла, що змусить її відмовитись від участі у виборах

Глава уряду заявила, що готова підтримати будь-якого кандидата від демократичних сил, якщо він зможе перемогти Януковича.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко готова відмовитися від участі в президентських виборах, якщо побачить, що який-небудь інший кандидат здатний перемогти голову Партії регіонів Віктора Януковича. Про це вона заявила на міжнародному симпозіумі "Україна в 2010 - 2020 роках".

"Якби я сьогодні бачила тих демократичних кандидатів у президенти, у яких би співпали дві якості: перше - насправді захистити Україну, причому захистити у всіх аспектах життя; і друге - здатність перемогти Януковича. Я б ще раз підтримала б таку людину. Але я не бачу такого кандидата", - сказала вона.

При цьому Тимошенко нагадала, що в 2004 року вона відмовилася від участі в президентській гонці, підтримавши Віктора Ющенка.

Нагадаємо, глава уряду називає свого головного конкурента на виборах Віктора Януковича "злом, яке нависло над Україною".

Тимошенко, висловила переконання, що за останній час Янукович не змінився. "Нічого не змінилось. Якщо хтось буде говорити, що Янукович не є аж таким злом України, як його представляли у 2004 році, це є велика помилка, тому що, ми по суті справи, Україну принижуємо настільки навіть таким вибором, що далі й до нас так будуть ставитися і нас будуть сприймати через призму такої влади, яку народ сам собі запропонував", - упевнена Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: перемога Януковича на виборах принизлива для України

Янукович урочисто пообіцяв галичанам носити вишиванку

Тимошенко: Ющенко прямою наводкою мочить по мені

Ющенко: Тимошенко тільки й може, що сказати з галицьким акцентом "любі мої"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: