Тимошенко розповіла, скільки заробляють депутати-"запроданці"

Лідер БЮТ поскаржилась на корупцію у Верховній раді і пообіцяла перевірити депутатів від БЮТ на стійкість.

Корупція у Верховній раді досягла небачених масштабів. За перехід до коаліції опозиційні депутати отримують по мільйону доларів. Про це 4 червня на прес-конференції заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

"За входження до коаліції дають мільйон доларів одразу, а потім 25 тисяч платять щомісяця. Всі депутати цю ставку знають. Вона не є секретом. Тому саме зараз перевіряється моральна та ідеологічна стійкість", - зазначила вона.

Тимошенко розповіла, що БЮТ збирається провести перереєстрацію депутатів усіх рівнів. "Ми хочемо провести перереєстрацію не тільки парламентської фракції, а всіх, де є загроза, наявності запроданців", - сказала вона.

"І ми будемо добиватися того, щоб наша фракція мала можливість позбавити мандатів всіх, хто залишається за межами фракції", - додала Тимошенко.

Лідер БЮТ підкреслила, що саме шляхом перереєстрації БЮТ перевіряє своїх депутатів на стійкість. При цьому Тимошенко зазначила, що, можливо, депутатів не вдасться позбавити їх мандатів у нинішніх умовах, тому що ймовірні спроби підкупу судів і виборчих комісій при розгляді питань про дострокове припинення повноважень народних обранців.

Нагадаємо, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко повідомив, що лише 130 народних депутатів від БЮТ пройшли перереєстрацію, яка підтверджує їхнє бажання і надалі працювати у складі опозиційної фракції.

Як відомо, за списком БЮТ до Ради пройшло 156 депутатів.

Тільки за поточний тиждень до лав парламентської більшості приєдналися четверо депутатів від БЮТ, проте один з них одразу попросив голову Верховної ради відкликати оголошення про його входження до складу коаліції.

Читайте також:

Від Тимошенко втік ще один депутат

Перебіжчик-бютівець роздумав приєднуватись до коаліції

Тимошенко в Раді вже втратила 26 депутатів

До парламентської коаліції приєдналися ще троє бютівців

ВідеоТимошенко розповіла, скільки заробляють депутати-"запроданці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: