Тимошенко розповіла, як буде виселяти Януковича з дачі

Прем'єр виклала алгоритм повернення скандальної резиденції "Межигір'я" та у державну власність.

Кабінет міністрів повернув у державну власність урядову резиденцію "Межигір’я" та дві будівлі Національної акціонерної компанії "Надра України", розташовані у центрі Києва (по вул. Володимирській, 34, і Золотоворітському провулку, 9).

Про це заявила прем'єр Юлія Тимошенко. "Всі рішення про передачу цих приміщень скасовані. Всі рішення, які необхідні для повернення державних структур у ці будівлі, які раніше були відібрані, сьогодні ухвалені. Досягнуті також певні домовленості з прокуратурою, яка зробить для цього всі необхідні розпорядження, і сьогодні вже буде можливість переїжджати у ці приміщення державним установам", - розповіла вона.

Тимошенко уточнила, що площа повернених у державну власність приміщень становить більш як 5 тисяч квадратних метрів.

Глава уряду підкреслила, що спільними зусиллями з Генеральною прокуратурою у середу, 26 серпня, буде забезпечено повернення компанії "Надра України" у свої приміщення в центрі столиці. "Фактично, ми вилучили в центрі міста 5 тисяч квадратних метрів корупційного незаконного володіння і повернули державі", - відзначила Тимошенко.

Вона також повідомила, що на засіданні уряду було затверджено план спільних дій Міністерства юстиції, МВС і інших органів державного управління з повернення державі міжурядової резиденції "Межигір’я". "Це та резиденція, якою володіли всі уряди ще з часів Щербицького. Те, що Янукович особисто для себе саме цю урядову резиденцію забрав під свою дачу – це не зійде з рук. Сьогодні ми ухвалили весь алгоритм дій для повернення державної резиденції з приватної власності Януковича державі", - відзначила прем'єр.

Крім того, за її словами, на засіданні уряду були ухвалені рішення про скасування дії всіх ліцензій, які були видані НАК "Надра України" під час прем`єрства Віктора Януковича.

"Сьогоднішнім рішенням уряду ми не просто повернули (ліцензії) державі, але й передали їх НАК "Нафтогаз України" для промислової розробки цих родовищ і поповнення запасів держави нафтою і газом власного видобутку", - повідомила вона.

"Таких прикладів за правління Януковича – тисячі, і ми будемо детально над кожним таким зловживанням працювати і повертати державі те, що у неї незаконно вилучили", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, минулого тижня на екстреному засіданні уряду Тимошенко заявляла про необхідність повернення у державну власність резиденції, якою користується Янукович. на тому ж засіданні прем'єр звинуватила команду лідера Партії регіонів у рейдерстві та спробі незаконного захоплення будівлі НАК "Надра України" її колишнім керівником Едуардом Ставицьким.

У 2007 році державна резиденція "Межигір'я", в якій проживає Віктор Янукович, була передана у власність НАК "Надра України". Вже тоді БЮТ заявив, що 136 гектарів землі та 94 інфраструктурних об'єктів держдачі було передано "Надрам" незаконно.

Втім, цього року Київський апеляційний господарський суд визнав законним відчуження державної резиденції "Межигір’я" і передачу її в приватні руки.

Сам Янукович кілька разів заперечував звинувачення в тому, що він брав участь у відчуженні державної резиденції.

Читайте також:

Тимошенко відібрала в Януковича державну дачу

В Януковича забирають державну дачу

Тимошенко звинуватила команду Януковича в рейдерстві

Регіонали заступились за дачу Януковича

 

ВідеоТимошенко відібрала в Януковича дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: