Тимошенко розповіла, як дружити з Росією і просуватися в Європу

Прем'єр вважає, що майбутнє України пов'язане з Європою, але й з Росією треба мати дружні відносини.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що цивілізаційний вибір України - це Європа, але при цьому країна має зберегти партнерські і взаємовигідні відносини з Російською Федерацією.

Про це Тимошенко сказала в Криму на 6-му саміті Ялтинської європейської стратегії (YES).

Вона заявляє, що українська держава повинна підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом до президентських виборів.

"Україні важливо підписати угоду про асоціацію з ЄС до президентських виборів. Думаю, у нас є такі шанси. Це важливий консолідуючий фактор для всіх проєвропейських сил в Україні", - заявила прем'єр.

Вона додала, що "Україна має чіткий цивілізаційний вибір –  європейське співтовариство". "Але партнерство, прагматичні, взаємовигідні, дружні відносини з Росією, як з одним з найбільших наших сусідів, - мені здається, це значуща невід`ємна частина логічного розвитку України", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що в даний час нагнітається штучне протистояння між Україною і Росією. Чинники нагнітання таких відносин, за її словами, знаходяться як на території України, так і РФ.

Тимошенко заявила, що вона є "абсолютним прихильником політики відродження "дружніх, але дуже прагматичних відносин" з Росією.

Прем`єр зазначила, що партнерство має базуватися на важливих і актуальних для двох країн питаннях. При цьому "дратівливі питання" між Україною і Росією має бути знято.

"Потрібно будувати свої національні інтереси з урахуванням позиції партнера", - сказала прем`єр-міністр.

Нагадаємо, 25 вересня в Ялті в Лівадійському палаці почалися пленарні засідання 6-го щорічного саміту Ялтинської Європейської стратегії (YES).

В рамках першого пленарного дня відбулася дискусія "Бачення майбутнього України" за участю прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Ялтинська європейська стратегія (YES) – міжнародна незалежна організація, заснована в 2004 році українським бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком.
Метою організації є сприяння розвитку справедливої, демократичної і успішної України; допомога країні в здійсненні реформ і підтримка її євроінтеграційних устремлінь. YES регулярно проводить заходи, які збирають разом політичних лідерів, керівників бізнес-структур і видатних громадських діячів для обговорення ключових питань і надання рекомендацій, що стосуються майбутнього світу і України.

Читайте також:

Російська радикальна опозиція проведе з'їзд у Києві

У Ялті відкрився шостий саміт YES

Донецьк відмовився робити російську мову державною

Російський опозиціонер розповів про ядерну зброю в Севастополі

ВідеоТимошенко розповіла, як просуватися в Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: