Тимошенко розповіла, як Господь завадив підступним планам Януковича

Глава уряду стверджує, що її хотіли дискредитувати під час прямого телеефіру, і заявляє, що усі канали належать олігархам.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко стверджує, що її опоненти з Партії регіонів свідомо намагалися дискредитувати главу уряду, запросивши її на ефір ток-шоу Шустер live. За її словами, планам регіоналів не судилося здійснитися, бо так "Господь захотів".

У зв’язку з цим прем’єр висловила незадоволення інформаційною політикою телевізійних каналів напередодні виборів.

"Маніпуляція свідомістю йде абсолютна. Усі канали центрального телебачення належать олігархії. Жоден канал не формує політику так, щоб вона відповідала реальній ситуації у країні. Сьогодні кожна новина на телебаченні формується в штабах окремих кандидатів у президенти, які уособлюють олігархію", - наголосила прем'єр.

"Вони там навіть ефіри відшліфовують. Я думаю, що, коли ви бачили ефір в Савіка Шустера, коли мене запросили, а потім у штабі Партії регіонів спланували все - від заходу спеціальної групи до руйнації ефіру. І вони самі визнали, що формували цей ефір у штабі Партії регіонів", - заявила вона.

"Просто Господь захотів розкрити цю позорну справу проти мене. Показав всій країні, що за свобода слова, що за новини...", - обурилась Тимошенко.

Вона закликала місцевих голів організувати цьому серйозний опір, розказавши людям, кому який канал належить.

Читайте також:

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

На зустріч з кандидатами люди приносять сокири й електрошокери

Президентські вибори під загрозою зриву через брак коштів

Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

ВідеоТимошенко: усі канали належать олігархам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: