Тимошенко розповіла, як Ющенко змусив її згадати українську мову

Юлія Тимошенко запевнила, що не вчила українську мову, а згадала - спрацювала генетична пам’ять.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що прийшла в уряд до Віктора Ющенка і на третій тиждень заговорила українською, бо спряцювала генетична пам’ять.

Вона вважає, що у разі проведення владою грамотної, заохочувальної мовної політики вся Україна розмовлятиме українською мовою.

Таку думку лідер БЮТ у Тернопільській області.

"Якщо держава трішечки це підштовхне - делікатно і красиво, і в Донецькій області згадають, а не вивчать, українську мову. Ми не вчили. Ми згадували її. Якщо ми почнемо з вами правильно розвивати все українське в Україні, генетична пам'ять спрацює", - сказала Тимошенко.

Екс-прем'єр переконана, що всі громадяни України, попередні покоління яких традиційно мешкали на українській території, можуть без особливих намагань згадати мову своїх предків.

"Якщо міста в східних регіонах були повністю русифіковані, то село – і в Дніпропетровській, і в Харківській, і в Луганській, і в Донецькій області завжди було українським. Воно було і залишається цією колискою мови", - вважає вона.

"Я все життя не розмовляла українською. Я прийшла в уряд до Ющенка і, можливо, на третій тиждень заговорила українською, тому що у нас всіх це є. Бо так чи інакше, у кожного по лінії родини абсолютно точно є хтось в селі, і українська мова в нас є", - переконана Тимошенко.

Лідер БЮТ також додала, що її донька Євгенія розмовляє українською мовою без спеціального навчання, а зять Шон завжди намагається використовувати окремі українські слова.

Читайте також:

Тимошенко розповіла, як не взяла свого чоловіка в БЮТ

Тимошенко: російська мова ніколи не стане другою державною

Янукович пообіцяв діаспорі, що українська буде державною мовою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: