Тимошенко розповіла, як заробити три мільярди, продаючи повітря

За словами Тимошенко, Україна поліпшила екологію, продавши квоту з викиду вуглекислого газу Японії.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає повітря унікальним товаром, який здатен приносити Україні значні прибутки.

Про це глава уряду заявила під час свого виступу на нараді з питань формування оптово-роздрібних ринків по реалізації сільгосппродукції і обслуговуючої кооперації.

"Ви знаєте, що ми продали унікальний товар, яким володіє Україна, - це скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу, - відзначила прем'єр. - Ми за 2008 рік зробили це товаром, навіть не знаю, як це назвати, деякі називають це повітрям, а ми його зробили товаром".

За словами глави уряду, Україна поліпшила екологію і скоротила кількість викидів вуглекислого газу в атмосферу, продавши квоту з викиду вуглекислого газу Японії. "Ми отримали цього року більше 3 млрд гривень до бюджету реальними грошима, які направляємо на реконструкцію і модернізацію наших теплових котельних", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, 13 березня 2009 року Україна і Японія підписали Меморандум про співпрацю, який, окрім іншого, обумовлює співпрацю України і Японії у сфері поліпшення енергоефективності і надійності української теплоенергетики і зменшення викидів парникових газів в атмосферу.

Пізніше Тимошенко повідомила, що завдяки продажу Японії квот на викиди шкідливих речовин в атмосферу Україна отримає 4,5 млрд доларів додаткових коштів до бюджету. "Контракти підписані, перші суми надійдуть в квітні", - запевнила прем'єр наприкінці березня.

Читайте також:

Японія дізналася про те, що вона надасть Україні 5 млрд доларів, зі ЗМІ

Тимошенко: Японія відкрила перед нами чудові перспективи

Японія готова надати Україні кредит в 5 млрд. доларів

Україна продала Японії квоти на викид вуглекислого газу

ВідеоТимошенко на три мільярди продала повітря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: