Тимошенко шість разів за місяць обдурила Генпрокуратуру

Слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури вимагає від Тимошенко не затягувати безпідставно процес ознайомлення з матеріалами порушеної проти неї кримінальної справи.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, попередньо підтвердивши про свою явку, шість разів не з’явилася до Генпрокуратури, не повідомивши при цьому причини. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури 31 березня направив листа лідеру "Батьківщини" з вимогою не затягувати безпідставно процес ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

На його думку, неявка до ГПУ "може свідчити про умисне затягування процесу ознайомлення".

Слідчий у листі також нагадав Тимошенко, що кожного робочого дня з 9 до 18 години вона має в прийнятний для неї час знайомитися з матеріалами кримінальної справи. Копію цього листа також направлено адвокату обвинуваченої Богдану Ференцу.

Нагадаємо, раніше щодо Юлії Тимошенко було порушено дві кримінальні справи: за нецільове використання коштів, отриманих в рамках Кіотського протоколу і за закупівлю для потреб сільської медицини автомобілів "Опель Комбо", які, за висновками експертів, не відповідають положенням національного стандарту і не пристосовані для транспортування хворих на ношах.

Пізніше слідчі об'єднали дві кримінальні справи проти Юлії Тимошенко в одну, пред'явивши нове обвинувачення. Кримінальна справа склала 180 томів.

Читайте також:

Сім’я Тимошенко за рік заробила майже мільйон

Тимошенко віддасть свій iPad, якщо Янукович вимовить столицю Брунею

Тимошенко: "тушок" скуповують по 1-3 млн доларів за штуку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: