Тимошенко шкодує, що владі не вистачає моральності визнати Голодомор геноцидом

Тимошенко прикро, що нинішнє керівництво держави заперечує факт геноциду, вчиняючи наругу над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору: "це порушення загальнолюдських норм моралі".

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко шкодує, що нинішнє керівництво держави заперечує факт геноциду українського народу.

Про це вона заявила в своєму зверненні до Дня пам'яті жертв Голодомору.

Як заявила Тимошенко, експертизою встановлено, що внаслідок Голодомору Україна втратила майже 4 мільйони померлими та більше 6 мільйони ненародженими.

"Прикро, що нинішнє керівництво держави заперечує факт геноциду, вчиняючи наругу над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору. Це не буденне порушення законодавства країни, це порушення загальнолюдських норм моралі", - зазначила екс-прем’єр

Вона нагадала, що "ми згадуємо мільйони наших земляків, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони були українцями".

"Голодомор 1932-33 років - страшний злочин сталінського режиму проти нашого народу, одна з найбільших трагедій ХХ сторіччя", - додала Тимошенко.

"Намагаючись зламати одвічне прагнення українців до свободи, радянське керівництво обрало найжахливіший спосіб покарання - страту штучним голодом. Як чума, прокотилися по всій Україні спеціальні бригади з конфіскації продовольства – "червоні валки", залишаючи за собою страждання, відчай і смерть", - зазначила політик.

Нагадаємо, 27 листопада Юлія Тимошенко вшанує пам’ять жертв Голодомору. Вона братиме участь у заході, який відбуватиметься біля столичного Меморіалу пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Все про День вшанування жертв Голодомору читайте тут.

Читайте також:

Опозиція: Голодомор визнали геноцидом 143 країни

Аналітика по темі: КГБ проти Голодомору

Аналітика по темі: "А тени страшные – Украины, Кубани..."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: