Тимошенко сподівається змінити Конституцію після виборів

Прем’єр вважає, що чинна Конституція є елементом нищення держави та її суверенітету, тому жити за нею далі – неприпустимо.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко сподівається, що зміни до Конституції будуть внесені після виборів президента.

Про це вона сказала у неділю ввечері у своєму телезверненні.

"Сьогодні в країні за чинною Конституцією ніхто ні за що не відповідає. Вона створює кілька антагоністичних і взаємовиключних центрів ухвалення рішень. Зміни до Конституції треба ухвалити негайно, бо діюча Конституція – це елемент нищення держави та її суверенітету", - зазначила прем’єр.

Вона вважає, що "жити за такою Конституцією надалі неприпустимо".

"Нам треба чітко розмежувати повноваження президента, прем’єр-міністра, парламенту. Нам треба створити з нуля незалежну судову владу. Нам треба визначитися в який державі, з якою формою правління ми хочемо жити", - зазначила Тимошенко.

Вона наголосила, що "саме для цього разом з переговорами про об'єднання (БЮТ і Партії регіонів) ми опрацьовували проект змін до Конституції, який мав після остаточного опрацювання, всенародного обговорення та публічного ухвалення пройти всі процедури Верховної ради і бути прийнятим". "Зараз все зупинили", - додала прем’єр.

"Я вірю, що одразу після президентських виборів ми це обов’язково зробимо. Змінимо Конституцію на краще", - наголосила вона.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ був оприлюднений проект Конституції, розроблений спільно вузькою групою представників БЮТ і Партії регіонів.

Читайте також:

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

Янукович вирішив: обирати президента буде народ

Ющенко: Тимошенко і Янукович хочуть отримати владу на 10 років

Оприлюднений проект Конституції Тимошенко і Януковича 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: