Тимошенко спростувала, що є парафіянкою церкви Аделаджі

Прем'єр заявляє, що від народження є православною і не сповідує інших релігій.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що сповідує православну віру і не є парафіянкою церкви "Посольство Боже", про що стверджував Київський міський голова Леонід Черновецький.

"Немає жодних сумнівів, що такі речі не відповідають дійсності. Я православна людина від народження, коли мене хрестили, саме православною і є. Жодних інших релігій я не сповідую, тому хочу спростувати всі ці слова", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, 26 березня мер Києва стверджував, що прем`єр-міністр Тимошенко відвідувала церкву ”Посольство Боже” і молилася там. "Усе, що вона говорить, потрапляє прямо в серце до людей, дуже гарна, неймовірно. Розумна, освічена жінка, обрана Богом, - сто відсотків, дуже віруюча, православна", - охарактеризував прем'єра Черновецький.

Він додав, що Тимошенко відвідує також католицькі та православні церкви.

Пастора "Посольства Божого" Сандея Аделаджу українське МВС звинувачує в організації заволодіння коштами громадян України шляхом шахрайства.

Обвинувачення було висунуто в рамках кримінальної справи проти керівництва компанії King's Capital, керівництво якої підозрюється у створенні фінансової "піраміди" та незаконному заволодінні грошима на суму більше 100 мільйонів доларів.

Аделаджа вже дав підписку про невиїзд із України. Крім того, пастор "Посольства Божого" спростував звинувачення на свою адресу.

Читайте також:

Міліція заарештувала майно "Кінгз Кепітал". На черзі - Аделаджа

Аделаджа пояснив, чому агітував вкладати гроші у фінансову піраміду

Черновецький: я домовився з Луценком щодо Аделаджі

Черновецький: Тимошенко обрав Бог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: