Тимошенко стане президентом - опитування

Якщо б другий тур виборів відбувся найближчої неділі, Юлія Тимошенко з мінімальним відривом перемогла б Віктора Януковича.

У другому турі президентських виборів прем’єр Юлія Тимошенко перемогла б лідера Партії регіонів Віктора Януковича, а він у свою чергу переміг би лідера “Фронту змін” Арсенія Яценюка та чинного президента Віктора Ющенка, якби вибори відбулись найближчої неділі.

Про це повідомив заступник директора Центру інформаційних та маркетингових досліджень Геннадій Луків, презентуючи результати соціологічного опитування, проведеного центром з 13 по 19 червня.

Респондентам було запропоновано відповісти на запитання, за кого вони б проголосували у другому турі президентських виборів за трьома парами. Перша, за словами Луківа, найбільш вірогідна: Юлія Тимошенко та Віктор Янукович – 35,4% та 34,8% відповідно. Луків зауважив, що різниця в 0,6% свідчить про те, що вся боротьба між цими кандидатами ще попереду.

Друга ймовірна пара: Янукович – 37,2% та Яценюк - 25,8% , третя пара, на думку соціолога, найменш вірогідна: Янукович – 47,2% та Ющенко – 9,8%.

Дані соціологічного опитування свідчать, що поки жоден з кандидатів не може перемогти у першому турі.

Так, Янукович набрав би – 26,2%, Тимошенко – 21,5%, замикає трійку Яценюк з 7,2%.

Лідер комуністів Петро Симоненко набирає 4,4%, голова Верховної ради Володимир Литвин – 2,9%, Ющенко – 1,8%, лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок – 1,1%.

Решта кандидатів набирають менше одного відсотка: мер Києва Леонід Черновецький – 0,6%, лідер ПСПУ Наталія Вітренко та депутат Анатолій Гриценко по 0,4%, депутат Інна Богословська – 0,3%.

Найменшу кількість голосів набирають Сергій Тігіпко та Валентина Семенюк – по 0,2%. За іншого кандидата готові проголосувати 4,4% опитаних.

Луків звернув увагу на те, що досить високим залишається відсоток респондентів, які б проголосували проти всіх – 12,5% та не визначились з відповіддю – 15,9%.

Дослідження проводилось з 13 по 19 червня у всіх регіонах України. Всього було опитано 2230 респондентів, вибірка репрезентує доросле населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки становить 2,1%.

Читайте також:

Ющенко: вибори вирішать – буде Україна в Європі чи в Азії

"Наша Україна" в суботу висуне Ющенка в президенти

Литвин готовий йти у президенти

Яценюк: у другому турі я переможу Януковича

У Януковича і Тимошенко рівні шанси стати президентом - опитування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: