Тимошенко стверджує, що їй погрожували за наказом Хорошковського

В БЮТ прокоментували відмову Тимошенко надати СБУ інформацію про телефонні погрози їй: надати інформацію просять ті, хто організовував погрози.

Юлія Тимошенко не бажає співпрацювати з СБУ, оскільки, на її думку, керівник цієї служби Валерій Хорошковський причетний до організації погроз їй по телефону.

Про це заявив заступник голови фракції БЮТ Сергій Соболєв, коментуючи відмову Тимошенко надати СБУ інформацію про телефонні погрози їй, пише видання "Коммерсант-Украина" у статі "Юлия Тимошенко не хочет делиться с СБУ номером телефона анонима".

"Надати інформацію просять ті, хто організовував погрози!", - заявив Соболєв.

"СБУ й без її свідчень може звернутися, відповідно до закону "Про інформацію", до оператора, і він із точністю до двох метрів визначить, з якого телефону дзвонили, власника й номер апарата", - підкреслив він.

Як відомо, 16 вересня Тимошенко заявила, що їй дзвонив невідомий і погрожував, що вона буде "харкати кров'ю", якщо ще раз очорнить президента Віктора Януковича за кордоном.

Президент доручив главі СБУ Валерію Хорошковському перевірити цю інформацію, і якщо треба, посилити охорону Тимошенко.

21 вересня в СБУ заявили, що Юлія Тимошенко відмовилася надавати інформацію щодо погроз, які надходили на її адресу телефоном.

Читайте також:

Тимошенко не дала СБУ телефон аноніма, який їй погрожував

Тимошенко заявила, що їй погрожували за критику Януковича

Янукович погодився зустрітися з Тимошенко

Янукович наказав посилено охороняти Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: