Тимошенко стверджує, що "ми всі одужуємо"

Прем'єр заявила, що антикризові заходи уряду позитивно впливають на оздоровлення економіки, зокрема, на виплату заробітних плат.

Прем`єр Юлія Тимошенко заявляє про стабільність і системність заходів для скорочення заборгованості із виплати зарплати.

Про це вона заявила сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

"Ми відзначаємо системне стабільне скорочення заборгованості із заробітної плати. Достатньо хороша динаміка спостерігається по всіх державних економічно активних підприємствах", - сказала Тимошенко.

За її словами, рівень заборгованості із виплати зарплати в державному секторі скоротився з початку квітня 32,5%, а на підприємствах приватної форми власності – на 26,5%. Тимошенко заявила, що така динаміка скорочення заборгованості стала результатом ефективних і спільних заходів уряду і Генеральної прокуратури.

"Це є свідоцтвом того, що ми крок за кроком, дуже важко, в дуже складних умовах "видужуємо" від впливу світової фінансової кризи. Це ми спостерігаємо по багатьох параметрах, але у той же час, я повинна це говорити з дуже помірним оптимізмом, оскільки світова криза продовжується, вона продовжує поглинати все нові і нові країни, і тому те, що ми зараз бачимо поліпшення ситуації, говорить про те, що антикризові заходи уряду дають свої результати", - вважає Тимошенко.

У той же час, міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова, спілкуючись сьогодні з журналістами перед засіданням уряду, повідомила, що заборгованість із виплати зарплати в державному секторі у квітні скоротилася на 144 млн грн - до 268 млн грн.

Денісова також повідомила, що уряд на засіданні 29 квітня підіб’є підсумки виконання доручень Тимошенко щодо скорочення і ліквідації заборгованості з виплати зарплати у державному секторі.

"Дата підбиття підсумків перенесена на 29 квітня, оскільки дані Держкомстату будуть у нас тільки 27 квітня. Ми повинні користуватися офіційними, а не оперативними даними про рівень заборгованості", - сказала міністр праці.

Читайте також:

Тимошенко звинуватила Міноборони у земельних махінаціях

Тимошенко: Янукович пограбував усю Україну

Тимошенко таємно зустрілася з Януковичем і Медведчуком - ЗМІ

Держава недораховує пенсіонерам законні виплати

ВідеоТимошенко про виплату заробітних плат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: