Тимошенко судять не за тими статтями

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз упевнений, що проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко порушили кримінальну справу "не за тими статтями".

Проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко порушили кримінальну справу "не за тими статтями", упевнений голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз.

"Дуже погано, що прем'єр колишній, та ще й жінка, сидить у СІЗО, арештована. Ще гірше, що по прем'єр-міністру колишньому треба відкривати кримінальну справу. Тільки не за цими статтями треба було відкривати. І тоді б стало все на місце. І по газу, бо треба підходити не з точки зору обсягів, цін і так далі, це ж все для людей навантаження. Але справа тут в іншому. Чому не подивитися, які відкати йшли при цьому, які йшли відкати при рефінансуванні банків комерційних?", - зазначив Мороз.

При цьому політик висловив нерозуміння того, чому для рефінансування банків треба було виділяти 43 млрд грн, які не були закладені у держбюджеті.

"Чому комерційні банки треба з бюджету рятувати? Адже елементарна процедура передбачається: банк - банкрут, майно продали, гроші - власникам депозитів, страховий фонд організували міжбанківський у Національному банку, проплатили, винних в тюрму, все в порядку", - зауважив голова СПУ.

"Не там копають. А чому? Тому що 20 років така практика ведеться. На інвестиціях – відкати, на державних закупках – відкати, на поверненні ПДВ – шалені відкати і вибірковий підхід", - додав політик.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом.

Читайте також:

Суддя не дозволив європейським друзям відвідати Тимошенко

Європа не змогла вирішити, що робити з Україною і Тимошенко

Яценюк вкрав у СІЗО булочку, а Тимошенко йому так і не показали

Рада таки подумає над амністією Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: