Тимошенко та Кірєєв посперечалися через пульт від кондиціонера

Адвокати звернулися з проханням до головуючого судді Родіона Кірєєва вимкнути кондиціонер. Кірєєв зазначив, що кондиціонер не спрямований на Тимошенко.

У Печерському суді під час дебатів у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко її захисники звернулися з проханням до головуючого судді Родіона Кірєєва вимкнути кондиціонер, який знаходиться над Тимошенко.

Зокрема, адвокат Микола Сірий зазначив, що його підзахисна тільки недавно перенесла застуду.

У свою чергу Кірєєв зазначив, що кондиціонер не спрямований на Тимошенко. За його словами, включення обох кондиціонерів обумовлено необхідністю кондиціювання в приміщенні через надлишкову кількість людей.

"Я не можу сидіти під кондиціонером", - сказала Тимошенко, однак це не вплинуло на Кірєєва і він так і не розпорядився виключити кондиціонер.

Зараз Фролова продовжує зачитування резолютивній частині обвинувачення, що є частиною дебатів.

Під час зачитування Фролова заявила, що при вивченні доказів було чітко встановлено, що Тимошенко, діючи в особистих інтересах і бажаючи створити собі позитивний імідж, погодилася на підписання невигідних газових угод.

За її словами, Тимошенко проявила свою безвідповідальність, що призвело до непередбачуваних наслідків у вигляді збільшення витрат на купівлю газу.

Читайте також:

Тимошенко потрапила в число найнебезпечніших злочинців

Депутати заважають суду над Тимошенко муканням та кашлем

Прихильники Тимошенко побилися з міліцією біля Печерського суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: