Тимошенко та Путін обговорили наступну зустріч і літаки

Російський та український прем'єри у дружньому тоні обговорили економіку, енергетику та будівництво літаків.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко провела телефонну розмову зі своїм російським колегою Володимиром Путіним. Глави урядів двох держав погодили порядок денний п'ятого засідання україно-російського економічного комітету, що відбудеться в жовтні в Україні.

Під час розмови Тимошенко та Путін також домовилися, що серед тем, які будуть обговорюватися на засіданні, буде питання спільного серійного виробництва літака АН-70, а також багато інших тем економічного співробітництва.

Сторони, крім того, констатували позитивне й ефективне двостороннє співробітництво у виконанні газової угоди про поставку в Україну й транзит у Європу російського газу. Виконання угоди обома сторонами було оцінене дуже високо.

Розмова Тимошенко й Путіна була дружньою та конструктивною. 

Раніше Тимошенко та Путін домовилися провести зустріч 1 вересня у Польщі.

Нагадаємо, останнім часом україно-російські відносини було серйозно зіпсовано. на початку серпня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв звинуватив президента України Віктора Ющенка в антиросійській політиці та руйнуванні принципів дружби та партнерства у відносинах двох держав.

У відповідь Ющенко запропонував колезі налагоджувати більш конструктивні, ніж зараз відносини. Прем'єр Тимошенко у відповіді Мєдвєдєву заявила, зокрема, що Україна сама буде вирішувати низку питань внутрішньої політики.

В той же час, Дмитро Мєдвєдєв висловив переконання, що не зможе налагодити нормальних відносин із нинішньою українською владою.

У свою чергу, Ющенко запропонував російському колезі провести зустріч для вирішення проблем у двосторонніх відносинах.

Читайте також:

Мєдвєдєв не сподівається на нормальні відносини з Україною

Ющенко запропонував Мєдвєдєву зустрітись

Тимошенко: президентські вибори вже розпочалися

Ющенко дорікнув Тимошенко, що хоче їсти українське м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: