Тимошенко та Тігіпко розійшлися в газових питаннях

Юлія Тимошенко заявила, що її позиція з приводу створення газового консорціуму докорінно відрізняється від позиції Сергія Тігіпка, якому вона пропонувала посаду прем'єра після виборів.

Позиції Юлії Тимошенко "докорінно розходяться" з позиціями Сергія Тігіпка щодо створення газо-транспортного консорціуму.

Про це вона заявила в ефірі "Великої політики з Євгенієм Кисельовим".

"Тут наші позиції докорінно розходяться. Газотранспортна система - це наш ключ до енергетичної незалежності держави, і наш вплив на енергетичні політики в регіоні. Це наша ключова власність. На неї зазіхають всі 18 років, але як мінімум 10 років я обороняю цю систему", - заявила Тимошенко.

"Будь-які передачі в оренду я ніколи не дозволю зробити", - запевнила вона.

Нагадаємо, що Сергій Тігіпко виступає за створення газотранспортного консорціуму та перегляд підписаних минулого року Москвою і Києвом угод по газу. Він відзначив, що його позиція з газового питання ближче до тієї, якої дотримується Віктор Янукович.

Як відомо, Тимошенко оголосила, що їй вдалося досягти згоди з Тігіпком, і висловила задоволення з приводу того, що політик погодився стати її наступником на посту прем'єр-міністра України.

Проте Тігіпко заявив, що для нього ця заява стала повною несподіванкою і зазначив, що не підтримуватиме жодного з кандидатів у президенти в другому турі виборів. "Хай вони спочатку оберуться в президенти, а потім приходять до Тігіпка і розмовлятимуть. Якщо я їм на той час буду цікавий", - наголосив він.

Раніше політик заявив про готовність працювати прем'єром як при президентстві Тимошенко, так і Януковича.

Читайте також:

Янукович назвав принизливими заклики Тимошенко до Тігіпка

Тимошенко від хвилювання запропонувала Тігіпку посаду президента

Тігіпко розповів, як з України зробити Фінляндію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: