Тимошенко та Ющенко пообіцяли МФВ переглянути бюджет

Президент та прем'єр-міністр надіслали листа директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду Домініку Стросс-Кану.

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко повідомили директору МВФ, що ситуація в Україні залишається складною, проте вони разом з Нацбанком докладають усіх зусиль для її стабілізації.

"Разом з тим Верховною радою прийнято 26 грудня 2008 року закон про державний бюджет України на 2009 рік, в якому не повною мірою вдалося відтворити окремі показники економічної програми, підтриманої МВФ", - йдеться в їх листі, опублікованому на сайті президента.

Керівники країни запевнили, що вони налаштовані на рішучі заходи щодо забезпечення виконання програми. Зокрема, скоригувати показники бюджету, в тому числі й ті, що стосуються пенсійної реформи та політики доходів населення.

"Розраховуємо на спільну плідну роботу з напрацювання у період перебування в Україні місії МФВ у січні 2009 року", - зазначають Ющенко та Тимошенко.

Нагадаємо, держбюджет на 2009 рік Верховна рада ухвалила 26 грудня. Президент розкритикував документ, але "з важким серцем" підписав його.

Після січня планується перегляд бюджету, адже, за твердженнями політиків, у Кабміну може не вистачити коштів на соціальні виплати вже у лютому наступного року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: