Тимошенко: у Христа теж був один зрадник

Прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що День свободи - це свято людей, а не політиків, серед яких завжди є зрадники.

Прем'єр Юлія Тимошенко закликала не змінювати ставлення до Помаранчевої революції через розчарування в політиках. "Політики завжди зраджують", - заявила вона.

"Це все одно, що сказати, що ми не будемо святкувати перемогу у Другій світовій війні, тому що там в партизанських загонах або десь ще були зрадники. Зрадники завжди є. У Христа також серед апостолів був один зрадник. Але це не значить, що потрібно всі події перекреслювати і забувати", - сказала Тимошенко.

У день п'ятої річниці Майдану прем'єр заявила, що День свободи – це свято людей, а не політиків. Вона переконана, що треба пам'ятати найкраще, що було на Майдані.

"Люди вийшли за своє життя, вони вийшли за свою свободу. Вони на цьому Майдані прощалися зі своїм страхом перед владою. Вони перемогли власний страх, чиновницьку мафію, вони перемогли обставини, перемогли фальсифікацію на виборах, вони повірили в себе. Це було піднесення такого рівня, яке в будь-якій країні може відбуватися раз на сто-двісті років", - наголосила Тимошенко.

Зауважимо, що ніхто з лідерів колишнього Майдану у день річниці до народу на той же Майдан Незалежності так і не вийшов.

Після Помаранчевої революції Тимошенко встигла розійтися зі своїм колишнім соратником, чинним президентом Віктором Ющенком. Останній справляв свято в Українському домі і похвалився своїми досягненнями за останні п'ять років, а також заявив, що Майдан за гроші – не можливий.

Читайте також:

Ющенко: Майдан може повторитися, але не за гроші

Бабу Параску не пустили на святкування річниці Майдану

Янукович нагадує Тимошенко одноокого песика з анекдоту

П'ята річниця Помаранчевої революції: Україна відзначає День свободи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: