Тимошенко: у разі зміни влади в Україні угоду про Чорноморський флот скасують

Тимошенко переконана, що угода по Чорноморському флоту буде скасована у разі повернення українців до влади в Україні.

Угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2042 року будуть денонсовані (скасовані в односторонньому порядку), якщо в Україні зміниться влада.

Про це заявила екс-прем'єр-міністр України, лідер опозиції Юлія Тимошенко.

"Вони - ці угоди - будуть денонсовані, якщо українці повернуться до влади", - сказала Тимошенко в ефірі одного з українських телеканалів.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що нелегітимність "харківських угод" про пролонгацію розміщення військової бази ЧФ РФ в Криму обгрунтована не тільки Конституцією, але й історією.

"І не тільки тому, що це заборонено Конституцією, а тому, що за кожну п'ядь землі пролито стільки крові ... Я теж готова додати свою до цих героям ... Ці угоди будуть денонсовані".

Вона також заявила, що ніколи б не підписала таку угоду, якби була президентом України.

Як відомо, президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 21 квітня 2010 року в Харкові підписали угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму в обмін на зниження на третину ціни російського газу для України.

Як повідомлялось, голова Севастопольської міської державної адміністрації (СМДА) Валерій Саратов заявив, що не побачив поліпшення ситуації на підприємствах флоту в Севастополі після укладення угоди про продовження терміну базування Чорноморського флоту Росії на українській території. Він повідомив, що Севастополь розчарувався в угоді про ЧФ РФ, бо Росія не виконує своїх обіцянок: підприємства флоту не отримують замовлень, робочі місця скорочуються, гроші не перераховуються.

Читайте також:

Після подорожчання газу в Україні зросла кількість супротивників ЧФ РФ

Севастополь розчарувався в угоді про ЧФ РФ

Світовий конгрес українців закликав оскаржити угоду про флот в КСУ

У ПР визнали фальсифікації при голосуванні за угоду по ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: