Тимошенко уклала політичну угоду з інтелігенцією

Згідно з політичною угодою, планується створити спільну робочу групу для оперативної співпраці інтелігенції з Тимошенко.

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко підписала з представниками творчої і наукової інтелігенції, національно-демократичних сил, політичними та громадськими діячами політичну угоду про взаємодію під час проведення другого туру виборів президента та в період діяльності новообраного глави держави. Про це повідомляє прес-служба Юлії Тимошенко.

"За умов реальної загрози приходу до влади політичних сил, байдужих до долі України та національних цінностей, представники творчої і наукової інтелігенції вважають за необхідне усіма можливими законними засобами підтримати кандидатуру Юлії Тимошенко у другому турі виборів президента України", - наголосили у прес-службі.

Згідно з політичною угодою, планується створити спільну робочу групу для оперативної співпраці з Юлією Тимошенко та для подальшого контролю за виконанням взятих на себе зобов'язань.

Представники творчої та наукової інтелігенції зобов’язалися в рамках підписаної угоди після виборів надавати всебічну допомогу новообраному президенту у питаннях розвитку України.

Водночас Тимошенко у разі її обрання президентом зобов’язалася забезпечити виконання конституційних норм на повну реалізацію прав і свобод громадян України, розвиток України як суверенної, демократичної, високотехнологічної європейської держави. Крім того, вона взяла на себе зобов’язання забезпечити входження України до європейської економічної та безпекової системи при налагодженні й підтримці дружніх, взаємовигідних відносин з усіма сусідніми країнами, повідомляє прес-служба Тимошенко.

Угоду від імені творчої та наукової інтелігенції, а також національно-демократичних сил підписали Герой України Анатолій Авдієвський, Герой України Анатолій Паламаренко, Академік НАН і АМН України Сергій Комісаренко, Герой України Дмитро Гнатюк, Герой України Дмитро Павличко, Академік НАН України Мирослав Попович, Герой України Ігор Юхновський.

Читайте також:

Янукович звинуватив Тимошенко в безграмотності

Комуністи підтримають Януковича в другому турі

Тимошенко: я рада, що Тігіпко погодився стати прем'єром

Янукович закликав Луценка бути мужиком й піти з МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: