Тимошенко: Україна нагодує півсвіту

Прем'єр поздоровила аграріїв з професійним святом і розповіла, що влада має зробити для них.

Місія України - стати повноцінною житницею та гарантом продовольчої безпеки на континенті.

Про це заявила прем’єр Юлія Тимошенко у своєму вітанні з нагоди дня працівників сільського господарства.

"Ми з вами покажемо високий клас як можна повністю нагодувати свою країну та ще й півсвіту. Це найближча перспектива, яка вже наступає", - наголосила прем’єр.

У вітанні зазначається: "Саме ви, наші неперевершені хлібороби, минулого року зібрали рекордний врожай зернових за всі часи існування України, включаючи радянську добу".

"Саме ви, дорогі хлібороби, в цьому році практично повторили цей блискучий результат та вивели Україну на третє місце в світі за обсягом експорту зерна, здивувавши всіх", - заявила Тимошенко.

"Саме ви, наші українські аграрії, порушуючи всі закони економічної логіки, в кризу не зменшили, а навпаки примножили обсяги виробництва, захищаючи Україну", - підкреслила прем’єр.

"Ви піднімаєте до найвищих рівнів українську науку, опановуєте світові ринки. Жертовно зберігаєте та ставите на ноги цукрову галузь, потужно піднімаєте з повних руїн тваринництво та птахівництво і навіть вирощуєте в Україні страусів", - йдеться у вітанні.

Вона наголосила, що влада має "забезпечити правильну, довгострокову політику кредитування під мінімальні відсотки для повного технічного переозброєння, для проведення сільгоспробіт на найвищому технологічному рівні та побудови заводів з повним циклом переробки сільгосппродукції".

"Ми покінчимо з тим, що Україну хтось хоче бачити сировинним придатком", - заявила Тимошенко.

"По-друге, влада зобов'язана відкрити всі оптові та роздрібні ринки збуту аграрної продукції саме вам, хто її виробляє, прибравши посередників та дармоїдів. Щоб український народ отримував продукти найвищої якості безпосередньо з ваших рук", - зазначила прем’єр.

"По-третє, влада мусить підняти якість життя в селі, залишивши всі податки в тому селі, де ви їх сплачуєте, не забирати їх в центральний бюджет, звідки гроші до вас ніколи не повертаються", - йдеться у вітанні прем’єра.

"Саме такий проект бюджету на 2010 рік ми внесли до Верховної ради та приймемо його відразу після виборів", заявила Тимошенко.

"У мене ще не вистачає повноважень, щоб повністю втілити цей короткий, але революційний план в життя, та незабаром, вже вистачить", - зазначила вона.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко балотується на посаду президента України. 13 листопада Центральна виборча комісія завершила офіційну реєстрацію кандидатів на посаду президента України. У виборчому бюлетені буде 18 прізвищ.

Всього до ЦВК надійшло 67 заяв від потенційних кандидатів, але 49 з них було відмовлено. Основні причини – неправильне оформлення документів та відсутність необхідної застави у 2,5 мільйона гривень.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла: штрафів за газ не буде, Путін не підведе

Тимошенко: я виглядаю бомжем, бо нічого не стирила

Перед візитом Тимошенко "замінували" трасу на Луганщині

Партія регіонів звинуватила Тимошенко у підкупі виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: