Тимошенко: Україна розподілена між 11 кланами

Лідер опозиції, колишній прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що в Україні є лише "невеличка купка політиків", яка протистоїть клановій системі.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що зараз Україна розподілена між 11 клановими родинами.

"Країна сьогодні розподілена на 11 кланових родин. А є невеличка купка політиків, яка стоїть проти цієї системи", - сказала Тимошенко.

"Думаю, рано чи пізно, згодом, ви розберетеся в тому, що країна сьогодні переживає найгірші свої часи. Мені шкода, що продажність і нечесність політиків взагалі дали можливість так жити країні", - додала екс-прем'єр.

Тимошенко підкреслила, що мета її подальшої політичної діяльності не змінилася і полягає в створенні конкурентної та заможної України.

"Моя мета - зробити нашу країну на порядок конкурентнішою, кращою, моральнішою владою, заможнішою нашу державу і кожну людину. У мене іншої мети не має", - зазначила вона, і додала, що таку мету вона мала і як чільник уряду, і тепер, перебуваючи в опозиції.

До речі, сама Тимошенко все ще вірить, що мала стати президентом. "Якби не фальсифікація - ми б перемогли", - заявила вона напередодні. 

"Я вірю, що кожні наступні вибори будуть більш чесними, аніж були ці президентські вибори", - зазначила Тимошенко. Як відомо, на наступних парламентських виборах її політична сила збираєтсья запропонувати виборцям "конкретні проекти законодавчих актів, спрямованих на демократичний розвиток України".

Читайте також:

Тимошенко: Ахметов голосував проти Януковича

Янукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

Рейтинг найбагатших українців знову очолив Ахметов

Рейтинг міністрів-мільйонерів уряду Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: