Тимошенко: українцям газу вистачить, а підприємства - потерплять

В українських сховищах накопичено більше 30 млрд. кубометрів газу.

Україна володіє достатніми запасами газу для забезпечення населення, а промисловість відчуватиме брак газу не більш чотири дні, заявила прем'єр-міністра Юлія Тиімошенко.

У інтерв'ю журналістам у п'ятницю після завершення переговорів із прем`єр-міністром Чехії в Києві вона відзначила, що в українських сховищах накопичено більше 30 млрд. кубометрів газу.

Вона відзначила, що у зв'язку з холодною погодою "важко тримати баланс газу в умовах, коли Україна не одержує від Росії жодного грама газу".

Тимошенко підкреслила, що Україна знайшла можливості "правильно побудувати транспортування, систему роботи газових сховищ і на сьогоднішній день забезпечена природним газом",

"У зв'язку з холодами у нас буде деяке скорочення поставок газу для хімічних підприємств", - сказала Тимошенко, підкресливши проте: "Я думаю, це 3-4 дні продовжуватиметься, а потім Україна повернеться до повного забезпечення і промисловості".

При цьому вона відзначила, що на сьогоднішній день "немає ніяких підстав, щоб населення України не одержувало тепло, гарячу воду", а температура в житлі була нижче комфортної.

"НАК "Нафтогаз України" подає газ регулярно і в повному об'ємі", - сказала прем'єр.


ВідеоТимошенко: українцям газу вистачить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: