Тимошенко: усе погане про мене треба ділити на сто

Прем’єр вважає, що про неї пишуть дуже багато поганого у ЗМІ і пропонує не звертати уваги на критику, бо в країні криза.

Все погане, що люди чують про Юлію Тимошенко треба ділити на сто.

Про це заявила сама прем'єр-міністр у Маріуполі на зустрічі з колективом Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча.

"Про мене ви можете багато чого в газетах прочитати і побачити по телебаченню. Я хочу, щоб ви знали, - поділіть на всі сто, все погане, що ви чуєте, що ви бачите" , - сказала прем'єр.

За словами Тимошенко, в Україні ще не закінчився криза. "На жаль країна проходить шлях свого становлення дуже важко", - сказала вона.

Проте прем’єр запевнила, що кризовий період мине "через місяць, максимум через два, ну через три".

"Криза в усьому світі, а у нас, все таки трошки краще, ніж у всіх", - сказала вона і додала, що можна судити з ММК ім. Ілліча: японські заводи завантажені на 61%, а ММК на цілих 70%.

Зазначимо, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко 6 листопада перебуває з робочою поїздкою у Донецької області.

Під час поїздки Глава Уряду відвідає Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча, де ознайомиться зі станом будівництва установки для вдування пиловугільного палива в доменні печі та роботою киснево-конверторного цеху.

У Маріуполі Юлія Тимошенко також проведе нараду з питань роботи гірничо-металургійного комплексу, головних завдань розвитку галузі та виконання Меморандуму порозуміння між Урядом та металургійними підприємствами.

Крім того, Прем’єр-міністр візьме участь у розширеному засіданні Вченої ради Приазовського державного технічного університету.

Нагадаємо, що напередодні Тимошенко відвідала регіони, де оголошено карантин через епідемію грипу, - Львівську, Івано-Франківську та Чернівецьку області.

Читайте також:

Лукашенко побажав Тимошенко вийти неушкодженою з "побоїща з мужиками"

Літак Тимошенко більше години не міг сісти у Чернівцях

Тимошенко продовжує рейд у масці

Ющенко вимагає порушити проти Тимошенко справу за Майдан під час епідемії

ВідеоТимошенко: усе погане про мене треба ділити на сто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: