Тимошенко в 6 разів популярніша за Ющенка

Якби вибори президента України були проведені наприкінці жовтня, то понад 24% українців підтримали б голову Партії регіонів Віктора Януковича і майже 23% - лідера БЮТ Юлію Тимошенко.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного "Українським демократичним колом" на замовлення Інституту політики.

Крім того, голову Верховної ради Арсенія Яценюка готові підтримати 5,4% опитаних; лідера КПУ Петра Симоненка - 4,9%; голову Народної партії Володимира Литвина - 4,4%; нинішнього президента Віктора Ющенка - 4,1%.

За ними у порядку зменшення відсотків знаходяться лідер ПСПУ Наталія Вітренко, за яку проголосували б 2,0% опитаних; очільник Громадянського руху “Народна самооборона” Юрій Луценко (1,4%); народний депутат України Анатолій Гриценко (1,3%) та лідер СПУ Олександр Мороз (0,5%).

Проти всіх названих кандидатів проголосували б 11,1% опитаних. Не змогли визначитись з відповіддю 9,8% респондентів, а 7,9% сказали, що не братимуть участі у виборах.

У другому турі виборів рейтинг Тимошенко та Януковича є однаковим: кожного з них мають намір підтримати 34% респондентів. Проти обох кандидатів проголосували б 16,8%, не брали б участь у виборах 8,9% респондентів, 5,6% - важко визначитись.

Якби до другого туру президентських виборів вийшли Тимошенко та Ющенко, то безумовну перемогу отримала б нинішній прем’єр-міністр. Згідно з даними опитування, за Тимошенко мають намір голосувати 36%, а за Ющенка – лише 6,9% опитаних.

Якщо у другому турі виборів глави держави суперником Ющенка буде Янукович, за чинного президента проголосували б 12,3% респондентів, за лідера Партії регіонів – 40,2%.

Всеукраїнське опитування проводилося "Українським демократичним колом" на замовлення Інституту політики 24-30 жовтня 2008 р. За місцем проживання було опитано 1 тис. 210 респондентів віком від 18 років. Вибіркова сукупність репрезентує доросле населення України й охоплює всі регіони країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: