Тимошенко в Давосі порівняли з героїнею "Аватара": "Ви вся така зелена"

В рамках Світового економічного форуму в Давосі пройшов телеміст з кандидатом в президенти України Юлією Тимошенко.

У п’ятницю, 29 січня, в рамках Світового економічного форуму в Давосі проходить 6-й Український ланч "Quo Vadis, Ukraine?", з учасниками якого в режимі телемосту спілкуються кандидати в президенти Віктор Янукович та Юлія Тимошенко.

Під час телемосту з Юлією Тимошенко зв'язок переривався двічі. Останній раз екран заблимав і зображення стало повністю зеленим. Щоб розрядити обстановку, ведуча ланча сказала: "Ви схожі на героїню фільму "Аватар". Вся така зелена".

Зв'язок переривався під час питання Стівена Байера про те, кому із закордонних лідерів Тимошенко зателефонує першою у випадку обрання президентом України.

Другий раз зв'язок обірвався після питання Андерса Ослунда, яке викликало подив у присутніх українців: "В Україні вже 2 місяці зростання економіки. Які висновки ви зробили з кризи?".

Зазначимо, що Джеймс Кемерон - автор фільму "Аватар", який став найбільш касовою картиною в історії кіно, є одним з учасників Давосу, а сам фільм демонструється в рамках саміту.

Davos Ukrainian Lunch - найбільший захід, присвячений Україні, який щорічно проходить у Давосі під час Світового економічного форуму. Дискусії Українського ланчу покликані сформувати думку ділових і політичних кіл світу про ключові тенденції в розвитку сучасної України.

Читайте також:

Пінчук провів перший "український захід" у Давосі

Ювілейний економічний форум у Давосі. ФОТО

У Давосі представлений план глобальної мережі фінбезпеки

Глава служби безпеки Давоського форуму застрелився з табельної зброї через алкоголізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: