Тимошенко в Криму визнала себе бомжем

Прем'єр заявила, що не має жодного квадратного сантиметра кримської чи київської землі, тому і виглядає бомжем у порівнянні з іншими політиками.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що вона єдиний політик у країні, в якого немає в Криму землі.

Про це вона сказала, виступаючи перед мешканцями селища Морське (Крим).

"Напевно, я єдиний політик, у якого немає жодного квадратного сантиметра на кримській землі, і ніколи не буду мати. Також у мене немає жодного квадратного сантиметра на київській землі, і не буде", - підкреслила вона.

Тимошенко також додала, що впливові політики в Україні мають великі ділянки землі. Зокрема, вона знову зазначила, що в розпорядженні лідера Партії регіонів є 140 гектарів землі і велика резиденція. Крім того, за її словами, у Віктора Ющенка є 13 гектарів землі.

Тимошенко нагадала, що президент Віктор Ющенко в одному зі своїх виступів назвав її бомжем. "Можливо, у порівнянні з ними я і виглядаю трохи бомжем, але не настільки, щоб не поставити їх на місце і не примусити все це повернути назад. Тому що це незаконно і нечесно по відношенню до країни, і не повинно мати місце", - заявила прем'єр.

Тимошенко вручила ордери на житло 15 сім'ям жителям Судацького регіону. Ці квартири були викуплені Державною іпотечною установою. Серед людей отримали ордер на квартиру, - багатодітні сім'ї, ветерани війни в Афганістані, працівники правоохоронних органів, діти-сироти. Прем'єр також повідомила, що всього в Україні Державна іпотечна установа викупило 6 тис. квартир.

Глава Кабміну вручила кільком центральним районним лікарням Криму сертифікати на апарати штучної вентиляції легенів. Кілька сіл автономії отримали сертифікати на автомобілі швидкої допомоги.

Тимошенко також планує відвідати у Криму село Добре, де запустить в роботу газопровід.

Коментуючи слова глави держави, який нещодавно розкритикував її декларацію про доходи та назвав "бомжем", Тимошенко заявила, що ніколи у своєму житті не заселялася на жодну державну дачу, хоча й має на це право за законом.

Читайте також:

Путін назвав Тимошенко "її превосходительством"

В Дніпропетровську Ющенко шукав вареничну, яку тримає сім'я Тимошенко

Тимошенко: я виглядаю бомжем, бо нічого не стирила

Ющенко обізвав Тимошенко бомжем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: