Тимошенко: в Україні немає епідемії свинячого грипу

Прем'єр заявила, що в Україні немає епідемії свинячого грипу. В той же час, у МОЗ відзначили, що саме від свинячого грипу померли більше 60 українців.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала не плутати епідемію грипу А/H1N1 із епідемією звичайного грипу та запевнила, що епідемії свинячого грипу в Україні немає.

"Це не так, як у нас сьогодні розповідають, що є епідемія свинячого грипу. Просто дивно, що політики й великі чиновники користуються такими фразами. У нас епідемія звичайного грипу, що супроводжується невеликою кількістю з'ясованих лабораторно випадків "каліфорнійського" грипу", - сказала глава уряду на нараді з виробниками медичного обладнання й препаратів.

Разом із тим, заступник міністра охорони здоров'я  Василь Лазоришинець перед цим заявив, що в Україні від епідемії грипу померли 67 людей. Першопричиною всіх смертей, за словами урядовця, є саме вірус грипу АH1N1, причому офіційно і остаточно підтверджено 22 його випадки.

У свою чергу, Тимошенко закликала політиків не спекулювати на темі грипу й не створювати навколо цього штучний ажіотаж. Вона повідомила, що на сьогодні всі епідеміологічні показники перебувають нижче, ніж у попередні роки (як за показниками захворюваності, так і за показниками смертності).

"Разом з тим наш уряд ставиться до таких епідемій більш відповідально, і ми хотіли б захистити життя й здоров'я людей", - додала Тимошенко.

Вона підкреслила, що уряд ще з весни почав готуватися до протидії хвороби.

Читайте також:

Офіційно: в Україні від свинячого грипу померли 67 людей

В Україну надійшов препарат "Таміфлю": Тимошенко обіцяє ще 300 тис. доз

Поради МОЗ: що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: