Тимошенко в Єрусалимі провела дві конфіденційні зустрічі

На думку ізраїльських оглядачів, візит прем'єра Юлії Тимошенко до Єрусалиму мав на меті переговори щодо президентської кампанії.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час приватного візиту до Єрусалима не тільки відвідала духовні місця, але й провела дві важливі конфіденційні зустрічі, які, за деякими даними, стосувалися прийдешніх президентських виборів в Україні.

Водночас посол України в Ізраїлі Ігор Тимофєєв на час візиту Тимошенко вилетів до Києва. Місцеві оглядачі напряму пов’язують терміновий від’їзд українського дипломата з приватним приїздом глави уряду.

Зауважимо, що ізраїльська сторона висувала пропозиції підняти статус візит до офіційного, але представники апарату українського уряду наполягли на приватному характері поїздки. Це унеможливило проведення переговорів Тимошенко з президентом Ізраїлю Шимоном Пересом.

За даними ізраїльської преси, підготовка паломництва до останньої миті трималася у суворій таємниці, а про програму візиту знало не більше десятка осіб з найближчого оточення глави уряду. У Єрусалимі Тимошенко відвідала храм Гробу Господнього, два монастирі, а також старовинний район Катамонів.

Тимошенко прибула до ізраїльської столиці з Ватикану, де мала аудієнцію у Папи Римського Бенедикта XVІ. Відвідини найсвятіших місць християнства мали стати вінцем духовного паломництва українського прем’єра перед початком президентської кампанії в Україні, яка стартувала 19 жовтня.

Читайте також:

Ющенко офіційно дав старт виборам президента

Тимошенко попросила Єрусалимського патріарха помолитися за Україну

Тимошенко розпочала паломництво по святих місцях перед виборами

Папа Римський подарував Тимошенко ручку. "Це велика подія для всієї України"

ВідеоТимошенко в Єрусалимі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: