Тимошенко вчетверте відмовилась від державного медогляду

Тимошенко відмовилась від медобстеження комісією МОЗ, до якої увійшли її особистий лікар та медсестра.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко знову відмовилась від медичного обстеження, повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

"30 серпня 2011 року згідно з дозволом Печерського райсуду Києва від 29 серпня до Київського СІЗО вчетверте прибула медична комісія МОЗ України з особистим лікарем і медичною сестрою Юлії Тимошенко для проведення комісійного медичного огляду останньої", - зазначається в повідомленні.

"Але, як і раніше, від запропонованого медогляду та проведення лабораторного обстеження (в т.ч. забору крові для проведення аналізу) Тимошенко в чергове відмовилась, що підтверджується відповідним актом, підписаним членами комісії та довіреним лікарем і медсестрою ув'язненої", - повідомили тюремники.

"Комісійно встановлено, що стан здоров'я ув'язненої порівняно з 27 серпня не змінився та продовжує перебувати під постійним контролем з боку медперсоналу Київського СІЗО", - уточнили в прес-службі.

Як відомо, Тимошенко вимагає, щоб до неї, для отримання аналізів, допустили її лікаря і медичну сестру.

Екс-прем'єр відмовляється від медогляду державними лікарями, оскільки не хоче, щоб дані про стан її здоров'я стали відомими широкому загалу.

Нагадаємо, в понеділок, 29 серпня, захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Микола Сірий заявив, що якщо суддя Печерського суду Родіон Кірєєв не задовольнить прохання його підзахисної про допущення до неї особистих лікарів, то захисту не залишиться нічого іншого, як звернутися в міжнародні медичні організації, щоб вони увійшли до складу медкомісії і проконтролювали обстеження державними лікарями.

Читайте також:

Для обстеження Тимошенко можуть запросити міжнародні медорганізації

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: