Тимошенко вдруге зробили невиїзною

Слідчий пояснив Тимошенко видачу другої підписки про невиїзд тим, що закон має двояке бачення того, чи можна видавати додаткову підписку, чи ні.

 Генеральна прокуратура видала екс-премь‘єр-міністру, лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко другу підписку про невиїзд. Про це вона повідомила після виходу з ГПУ.

"Ніяких слідчих дій сьогодні не проводилось, а виклик мене до Генпрокуратури має слугувати аргументом, щоб не дозволити виїхати до Брюсселю. Єдине, що мені сьогодні пред'явили - це друга підписка про невиїзд", - заявила Тимошенко.

За її словами, слідчий пояснив видачу другої підписки тим, що закон має двояке бачення того, чи можна видавати додаткову підписку, чи ні.

Тимошенко зазначила, що не може розказати, які саме питання ставлять слідчі, тому що підписала документ про нерозголошення таємниці слідства, але сьогодні питання стосувалось справи про купівлю автомобілів швидкої допомоги.

Як відомо, Тимошенко викликали до ГПУ сьогодні на 12:00.

Незадовго до цього Генеральна прокуратура відмовилася задовольнити клопотання Тимошенко про можливість відвідування Брюсселю.

Вперше підписку про невиїзд ГПУ видала Тимошенко в середині грудня.

Читайте також:

У Європи є "серйозні питання" до справи Тимошенко

У Європарламенті розчаровані відмовою Тимошенко відвідати Брюссель

Керівника служби Тимошенко викликали на допит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: