Тимошенко: Верховна рада може обійтися і без Партії регіонів

Прем'єр заявила, що навіть якщо депутати від ПР складуть свої мандати, дострокових парламентських виборів не буде.

Прем`єр Юлія Тимошенко вважає, що складання членами фракції Партії регіонів депутатських мандатів не означатиме необхідності проведення дострокових парламентських виборів.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції в Кабінеті міністрів.

“Це право народного депутата. Якщо вони хочуть скласти мандати - хай їх складають, але в результаті цього Верховна рада працюватиме й далі, але без Партії регіонів”, - сказала вона.

При цьому прем`єр закликала депутатів керуватися здоровим глуздом.

“Я можу твердо сказати, що ми звертатимемося до всіх органів правосуддя для того, щоб не допустити дестабілізації ситуації в Україні щодо дострокових парламентських виборів. Хай не заважають країні виходити з кризи”, - заявила вона.

В той же час Тимошенко підтвердила, що складання депутатських мандатів фракцією БЮТ 2007 року стало підставою для розпуску парламенту.

“Саме тоді було перекуплено депутатів з двох фракцій - “Наша Україна” і БЮТ. Ці депутати відкрито та нахабно перекуповувалися, і Верховну раду було розпущено саме тому, що вибір людей уже не відповідав тим переформатуванням, які під впливом корупції відбувалися. Сьогодні всі фракції цілісні, працюють абсолютно в рамках вибору людей, тому я не бачу жодних підстав, особливо в період кризи, робити якісь кроки до дострокових виборів”, - пояснила Тимошенко.

Як повідомляв ТСН.ua, вчора один з лідерів ПР Олександр Єфремов заявив, що депутати-регіонали готові скласти свої мандати, щоб добитися проведення дострокових парламентських виборів.


Читайте також:

Януковичу соромно за "ненормальних", які з нього сміються

"Регіонали" готові скласти мандати та піти на перевибори

Литвин не боїться ні розпуску, ні "штатних провокаторів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: